Refleksoterapia stóp z jogą? To możliwe w naszym gabinecie!

Dlaczego połączenie masażu stóp i jogi to doskonała droga do lepszego zdrowia? Czy te dwie holistyczne medycyny wschodu są bezpieczne?

Refleksoterapia zalicza się do naturalnych, bezpiecznych terapii polegających na uciskaniu punktów oraz stref odruchowych stopy. Przyglądając się uważnie mapie stymulowanych stref na stopach można zauważyć, że odpowiednie naciskanie ich powoduje uruchomienie kanałów energetycznych, a to z kolei przyspiesza regeneracje i powrót do zdrowia.

W naszym gabinecie oferujemy reflekso-jogę czyli połączenie dwóch najsktuteczniejszych niekonwencjonalnych metod regeneracji organizmu.

Joga to droga samodoskonalenia się, wewnętrznego rozwoju. Na przestrzeni wieków wykształciło się wiele odmian, jednak najważniejsze znaczenia pozostały niezmienione. Są to opanowanie własnego ciała i umysłu, droga czyli działania umożliwiające dążenie do obranego celu oraz zjednoczenie.

Joga bezsprzecznie przyczynia się do poprawy zdrowia fizycznego oraz kondycji psychicznej. Jest balsamem na codzienne troski, nerwy oraz zmartwienia. Joga zapewnia uczucie odprężenia oraz zreklasowania a jej głównym celem jest poprawa samopoczucia.

My poszliśmy krok dalej i połączyliśmy jogę z refleksoterapią.
Zapraszamy do naszego gabinetu na reflekso-jogę w promocyjnej cenie już od: lekcje indywidualne - 70zl za godzinę ,lekcje grupowe (maks 5 osob) - 25 zl za osobę